Stanisława Wyspiańskiego 25
65-036 Zielona Góra
Sekretariat ZSOiS
sekretariat@zsois.zgora.pl

(68) 451 20 70

Jaka to melodia?

Jaka to melodia?
Początek ostatniego miesiąca roku powitaliśmy śpiewająco. Otóż w dniu 3 grudnia w naszym internacie miał miejsce ogólnointernacki turniej „Jaka to melodia?” na wzór popularnego teleturnieju.
Inicjatorką przedsięwzięcia, główną jego organizatorką oraz prowadzącą była wychowanka grupy V Marta Sygutowska, która po raz kolejny okazała się niezawodną realizatorką i świetną działaczką – wielkie brawa i podziękowania za zaangażowanie i kreatywność!

W trakcie zabawy kilka drużyn dwuosobowych poprzez rozpoznawanie różnego rodzaju podkładów muzycznych oraz niejednokrotnie ich śpiewanie przez pięć rund walczyło o wejście do wielkiego finału. Ostatecznie udało się to drużynie o niezwykle oryginalnej nazwie: „NIEOBLICZALNE jak miejsce zerowe funkcji przy ujemnej delcie” – Kornelii Branowicz i Dominice Kubiś, które w ostatniej konkurencji wykazały się ogromną znajomością muzyki, a co za tym idzie – wielki finał poszedł im bezbłędnie! Drużyna zwycięska jak i pozostałe obdarowane zostały upominkami. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do świetnej zabawy. Gratulacje dla wszystkich uczestników! 
Marta Pyrzyńska